Kariéra

Volné pracovní pozice

Systémový a procesní konzultant

Přední dodavatel CAD/PLM řešení od společnosti Dassault Systemes hledá v souvislosti s rozšiřováním týmu v Praze a v Novém Jičíně nového pracovníka/pracovnici na pracovní pozici Systémový a procesní konzultant.

  • Chcete pracovat se špičkovými IT technologiemi světové úrovně v oblasti inovací, designu a řízení životního cyklu výrobku?
  • Chcete ovlivňovat a zlepšovat procesy u zákazníků v oblastech automobilového, leteckého a elektrotechnického průmyslu?
  • Chcete pracovat tam, kde Vás respektují a naslouchají Vašim nápadům?
  • Chcete pracovat v přátelském až rodinném kolektivu?

Náplň práce

  • instalace a konfigurace řešení pro řízení životního cyklu výrobků (PLM)
  • customizace PLM systému
  • zpracování technické dokumentace navrženého řešení
  • školení zákazníků na dodávané řešení
  • technická podpora zákazníka v oblasti PLM

Požadujeme

  • komunikační a analytické schopnosti
  • ochotu učit se novým technologiím a postupům
  • zodpovědný a pečlivý přístup, schopnost dotahovat úkolu do úspěšného konce
  • schopnost týmové spolupráce, flexibilita, velmi dobré prezentační schopnosti
  • obecný přehled v IT technologiích
  • uživatelská zkušenost s prací ve Windows Server
  • ochotu cestovat
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • angličtina – základní – slovem i písmem
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • zázemí silné prosperující společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • mzdové podmínky při nástupu plně odpovídající hledané pozici
  • podíl z dosažených výsledků
  • perspektivu dlouhodobého osobního rozvoje a možnost dalšího vzdělávání
  • účast na firemních benefitech

Lokalita pracoviště: Praha nebo Nový Jičín
Nástup: ihned nebo dle dohody
Další informace o společnosti: www.dytron.cz

Pro účast ve výběrovém řízení je přípustné pouze zaslání strukturovaného životopisu na adresu hr@dytron.cz

Upozornění inzerenta

Uchazeč o zaměstnání souhlasí, aby jeho osobní data, která poskytne inzerentovi, byla interně použita inzerentem pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici za předpokladu, že s nimi bude trvale nakládáno důvěrným způsobem, a to v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.
Inzerent bude o výsledcích výběrového řízení informovat pouze ty uchazeče s nimiž vešel do osobního kontaktu (např. pohovor) nebo ty uchazeče, kteří o informaci písemně požádají již při přihlášení do výběrového řízení nebo ji následně vyžádají jinou vhodnou formou (např. telefonicky, e-mailem apod.).