Obchodní oddělení : sales(at)dytron.cz +420 555 531 111

Prodejna výpočetní techniky : obchod(at)dytron.cz +420 555 506 868

Konzultant pro digitální technologie ve výrobě

DYTRON je expertem v oboru zavádění a podpory nejmodernějších IT technologií u průmyslových podniků. Pro své zákazníky jsme již více než 30 let spolehlivým a dlouhodobým partnerem v oblasti podpory a poradenství, školení a rozvoje znalostí, konzultací a implementací moderních IT technologií předního světového výrobce a dodavatele, společnosti Dassault Systèmes.

Do našeho týmu hledáme kolegy na pozici konzultanta pro APS systém pro plánování výroby.

 Připoj se do našeho týmu vysoce kvalifikovaných a zkušených odborníků a pomáhejte naším zákazníkům kontinuálně inovovat a digitalizovat jejich procesy ve smyslu návrhu nebo řízení životního cyklu jejich výrobků.

Buď součástí projektů, které našim zákazníkům z nejrůznějších průmyslových odvětví vytvářejí nové a zcela unikátní hodnoty pro zákazníky s využitím těch nejmodernějších IT nástrojů, které dnešní svět nabízí.

 

Co bude náplní Tvé práce?

 • Konzultace a návrh plánovacích procesů pomocí APS systému u našich zákazníků
 • Zpracování dokumentace pro navržené řešení
 • Školení zákazníků na dodávané řešení
 • Technická podpora zákazníka

Co od Tebe očekáváme? 

 • Máš ukončené SŠ/VŠ vzdělání, ideálně v technickém oboru
 • Znalost výrobních procesů bude tvojí výhodou
 • Máš dobré komunikační a analytické schopnosti
 • Jsi zodpovědný a pečlivý. Schopný dotahovat úkoly do úspěšného konce
 • Jsi ochotný učit se novým technologiím a postupům
 • Neskrýváš nadšení pro digitální technologie a oblast digitalizace
 • Dokážeš profesionálně vystupovat a prezentovat před zákazníky
 • Máš proaktivní přístup a nebojíš se nových věcí
 • Jsi schopný týmové spolupráce. Jsi flexibilní
 • Máš angličtinu na úrovni B1/B2
 • Jsi ochotný cestovat

Co Ti můžeme nabídnout?

 • Zajímavá práce se zákazníky a podniky z nejrůznějších odvětví průmyslu
 • S rozjezdem i zaškolením Ti pomohou zkušení a ochotní kolegové
 • Work-life balance a atmosféra rodinné firmy, možnost uplatnění vlastních nápadů
 • Pravidelné vzdělávání a program osobního rozvoje
 • Flexibilní pracovní doba možnost práce z domova
 • Stravenkový paušál
 • Možnost jazykového vzdělání a oficiálních certifikací od výrobce dodávaných systémů
 • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
 • Teambuildingové akce a společenské události s kolegy
 • Vlastní laptop s využitím i pro osobní účely
 • Firemní tel. číslo s využitím i pro soukromé účely

Lokalita pracoviště: Nový Jičín
Nástup: ihned nebo dle dohody

Zaujala Tě tato nabídka a chceš se přihlásit na osobní pohovor?

Pošli nám svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mailovou adresu

Upozornění inzerenta

Uchazeč o zaměstnání souhlasí, aby jeho osobní data, která poskytne inzerentovi, byla interně použita inzerentem pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici za předpokladu, že s nimi bude trvale nakládáno důvěrným způsobem, a to v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.
Inzerent bude o výsledcích výběrového řízení informovat pouze ty uchazeče s nimiž vešel do osobního kontaktu (např. pohovor) nebo ty uchazeče, kteří o informaci písemně požádají již při přihlášení do výběrového řízení nebo ji následně vyžádají jinou vhodnou formou (např. telefonicky, e-mailem apod.).

Pomůžeme vám
s řešením

Co o nás řekli naši zákazníci

Radek Valášek

Vedoucí vývojové skupiny BRANO a.s.

„Hlavní přínos z hlediska konstrukce pro nás byl ten, že máme stoprocentní pořádek v datech. Dříve se stávalo, že si někteří konstruktéři uložili data na svůj lokální disk, pak přišel jiný konstruktér, potřeboval na datech pracovat a vzal si starší verzi. Když jsme přešli na ENOVII, tak toto odpadlo. Veškerá data máme v PLM, takže konstruktér vždy pracuje s poslední verzí dat nebo vidí, že na ní právě pracuje někdo jiný.

Z hlediska projektového vedení je největším přínosem kompletní správa dat. Dokumenty můžeme verzovat, vidíme jejich historii, kdo a jak je měnil, v jakém horizontu. Máme správu úkolů, takže vidím, jestli úkol u někoho „visí“, nebo to jede tak, jak má. Díky ENOVII ušetříme 15 až 20 % času na projekt, což je znatelné."

Poskytnuté řešení: ENOVIA, PLM platforma 3DEXPERIENCE

Více o řešení

Marcel Murár

Manažer centra pro vývoj a výzkum společnosti Johnson Controls

"Od nového systému jsme vyžadovali, aby dokázal jednoduchým způsobem sdružit všechna data na jediné místo. Také jsme potřebovali, aby umožňoval specifické nastavení interních procesů, jako ISS, LTB, apod. Z pohledu designu pro nás bylo rozhodující, aby se nový systém přiblížil původním procesům. Všechny tyto požadavky dokázala ENOVIA splnit."

Poskytnuté řešení: ENOVIA, PLM platforma 3DEXPERIENCE

 

Více o řešení

Radek Kreml

Varroc Lighting Systems, s. r. o.

"Spolupráce se společností DYTRON s.r.o. na vývoji CAD metodiky nám pomohla zmapovat a lépe porozumět konstrukčním postupům při tvorbě CAD modelu a následně je zoptimalizovat a standardizovat.

Velmi přínosné byly znalosti a nasazení experta DYTRONu a jeho strukturovaný, metodický přístup. Aktuálně CAD metodiku s podporou DYTRONu implementujeme a vidíme její potenciál a reálný přínos k zefektivnění konstrukčních prací."

Poskytnuté řešení: Metodiky práce v CATIA, CATIA

Více o řešení

Marek Čtrnáctý

CATIA V5 Team, VOLKE Mladá Boleslav spol. s r.o.

"Před lety jsme hledali způsob, jak rozšířit vlastnosti CATIA V5 a zautomatizovat opakující se činnosti konstruktérů. Rozhodli jsme se pro automatizaci pomocí maker a jako dodavatele jsme vybrali firmu DYTRON. Tato volba se ukázala jako skvělé řešení, u kterého si nejvíce ceníme více než desetiletou úspěšnou historii, skvěle naladěnou spolupráci zadavatele a programátora. Není nad kvalitní a trvalé partnerství."

Poskytnuté řešení: makra, CATIA

Více o řešení

Bohumil Lapka

Manager Product Development, KIEKERT-CS, s.r.o.

„Již řadu let spolupracujeme se společností DYTRON s.r.o, která nám poskytuje komplexní školení pro konstruktéry z oddělení vývoje. Tímto školením procházejí naši nově příchozí zaměstnanci a srozumitelnou formou získají přehled o funkcionalitě softwaru CATIA V5. Každé školení je vždy doplněno o praktické ukázky, které lépe otvírají dveře realitě. Na závěr je určitě třeba zmínit trpělivost školitelů a také to zásadní „ví o čem mluví“.

Poskytnuté řešení: školení, CATIA

 

Více o řešení

Jan Mader

Development Department Director, Magna Exteriors (Bohemia), s.r.o.

"Již řadu let se stále častěji potýkáme s rostoucími nároky na kvalitu CAD modelů a také na čas při jejich modifikaci. Kvalitní technická podpora je proto jedním ze základních stavebních kamenů efektivního 3D navrhování v systému CATIA. Tuto podporu nám dlouhodobě zajišťuje firma DYTRON, jejíž pracovníci jsou schopni díky svým zkušenostem okamžitě reagovat na požadavky našich konstruktérů."

Poskytnuté řešení: technická podpora

 

Více o řešení

Roman Kopecký

R&D Center Manager - Weldex AutoTechnik s.r.o

Platforma 3DEXPERIENCE nám pomáhá vyhovět zákaznickým požadavkům při vývoji světelné techniky v automobilovém průmyslu. Virtuální simulace jsme schopni realizovat dle potřeb přímo na vývojových datech.

Správa dokumentace a řízení vývojového procesu v platformě nám umožňuje zvládnout najednou více projektů i v menším počtu vývojářů a vedoucích projektů. K tomu napomáhá i řada vhodných maker pro CATIA na odstranění rutinních prací a perfektní technická podpora od společnosti DYTRON, na kterou se můžeme kdykoliv spolehnout.

 

 

 

 

Více o řešení

Potřebujete poradit?

Napište nám svůj mail a ozveme se vám

Kontaktujte nás