Obchodní oddělení : sales(at)dytron.cz +420 555 531 111

Prodejna výpočetní techniky : obchod(at)dytron.cz +420 555 506 868

Nastavení digitální strategie

ÚSPĚŠNÁ DIGITÁLNÍ TRANSFORMACE S NOVOU DIGITÁLNÍ STRATEGIÍ

 

Začali jste s digitální transformací nebo o ní přemýšlíte, protože chcete zlepšit výkonnost vaší firmy a přitom brát v úvahu problémy, kterým čelí průmyslová výroba v ČR? Máme pro vás řešení! Analýza Business Value Assessment (BVA) vám pomůže zvolit takovou digitální strategii, která podpoří ekonomický růst vaší firmy.

Jak jistě víte, digitální transformace zahrnuje zásadní technologické a organizační změny. Analýza BVA může být prvním krokem ke stanovení digitální vyspělosti vaší společnosti a transformaci vašich firemních procesů.

 

Jaké přínosy očekávat od analýzy BVA?

  •  Eliminujete následky provozní slepoty.
  •  Výrazně si obohatíte know-how v oblasti řízení vývojově-výrobních procesů.
  •  Zrychlíte si cestu k získání relevantních informací, jak a kde digitalizovat s největší přidanou hodnotou.
  •  Získáte jasný přehled o tom, jaký vliv mají vámi využívaná IT řešení a procesy na dosažení vašich strategických cílů.
  •  Zjistíte, jak efektivně eliminovat úzká místa ve vývojově-výrobních procesech.
  •  Podpoříte svou připravenost na budoucnost a ověříte si svoji digitální kondici.
  •  Identifikujete rizika, která brání rozvoji vaší společnosti, a to v oblastech IT řešení, organizace a postupů.
  •  Zjistíte, jak předcházet rizikům, která jsou spojena s digitalizací.
  •  Identifikujete možnosti snížení nákladů napříč celým procesem životního cyklu výrobku.
  •  Definujete jasné odpovědi na otázky „proč“ a „jak“ digitalizovat, a tím zlepšíte svou konkurenceschopnost.
  •  Ověříte si navrhované digitalizační projekty prostřednictvím reálné simulace na vašich datech.
  •  Komplexní analýzou získáte dostatek informací pro správné rozhodnutí o zavedení relevantních změn.

 

Popis aktivity:

krok 1 | Vedeme s vámi příjemný strukturovaný rozhovor s jasně kladenými otázkami.

krok 2 | Zpracujeme výstupní zprávu s vaší oponenturou.

krok 3 | Osobní prezentace výstupů, našich zjištění a návrhů digitalizačních projektů, které mají největší efekt přidanou hodnotu pro váší společnost.

Pojďme se nezávazně setkat na krátké on-line schůzce, kde vám více vysvětlíme průběh a přínosy auditu.

 

 

Proč zvolit DYTRON?

Již více než 30 let se snažíme výrazně zvyšovat ziskovost našich zákazníků. DYTRON se na trhu odlišuje svými rozsáhlými odbornými znalostmi spojujícími optimalizaci vývojových a výrobních procesů s implementací technologických řešení.

Získali jsme důvěru více jak 200 zákazníků z celé ČR. Tyto společnosti nás ohodnotily 90% spokojeností v rámci dotazníkového hodnocení jejich spokojenosti s našimi službami.

Výběr z realizovaných projektů.

 

Věděli jste?

Krajská inovační centra podporují inovace a digitalizaci firem ve svém regionu.  Nabízejí programy a služby, které vám v této oblasti pomohou.

LIBERECKÝ REGION   |   MORAVSKOSLEZSKÝ REGION  |   OLOMOUCKÝ REGION   |   ÚSTECKÝ REGION

 

Dotační program Czech Rise Up 3.0 Vám poskytne finance na realizaci analýzy BVA.

Kontaktní osoba

Luboš Kukučka

Tel.: +420 737 200 566
E-mail: lubos.kukucka (at) dytron.cz

Pomůžeme vám
s řešením

Co o nás řekli naši zákazníci

Radek Valášek

Vedoucí vývojové skupiny BRANO a.s.

„Hlavní přínos z hlediska konstrukce pro nás byl ten, že máme stoprocentní pořádek v datech. Dříve se stávalo, že si někteří konstruktéři uložili data na svůj lokální disk, pak přišel jiný konstruktér, potřeboval na datech pracovat a vzal si starší verzi. Když jsme přešli na ENOVII, tak toto odpadlo. Veškerá data máme v PLM, takže konstruktér vždy pracuje s poslední verzí dat nebo vidí, že na ní právě pracuje někdo jiný.

Z hlediska projektového vedení je největším přínosem kompletní správa dat. Dokumenty můžeme verzovat, vidíme jejich historii, kdo a jak je měnil, v jakém horizontu. Máme správu úkolů, takže vidím, jestli úkol u někoho „visí“, nebo to jede tak, jak má. Díky ENOVII ušetříme 15 až 20 % času na projekt, což je znatelné."

Poskytnuté řešení: ENOVIA, PLM platforma 3DEXPERIENCE

Více o řešení

Marcel Murár

Manažer centra pro vývoj a výzkum společnosti Johnson Controls

"Od nového systému jsme vyžadovali, aby dokázal jednoduchým způsobem sdružit všechna data na jediné místo. Také jsme potřebovali, aby umožňoval specifické nastavení interních procesů, jako ISS, LTB, apod. Z pohledu designu pro nás bylo rozhodující, aby se nový systém přiblížil původním procesům. Všechny tyto požadavky dokázala ENOVIA splnit."

Poskytnuté řešení: ENOVIA, PLM platforma 3DEXPERIENCE

 

Více o řešení

Radek Kreml

Varroc Lighting Systems, s. r. o.

"Spolupráce se společností DYTRON s.r.o. na vývoji CAD metodiky nám pomohla zmapovat a lépe porozumět konstrukčním postupům při tvorbě CAD modelu a následně je zoptimalizovat a standardizovat.

Velmi přínosné byly znalosti a nasazení experta DYTRONu a jeho strukturovaný, metodický přístup. Aktuálně CAD metodiku s podporou DYTRONu implementujeme a vidíme její potenciál a reálný přínos k zefektivnění konstrukčních prací."

Poskytnuté řešení: Metodiky práce v CATIA, CATIA

Více o řešení

Marek Čtrnáctý

CATIA V5 Team, VOLKE Mladá Boleslav spol. s r.o.

"Před lety jsme hledali způsob, jak rozšířit vlastnosti CATIA V5 a zautomatizovat opakující se činnosti konstruktérů. Rozhodli jsme se pro automatizaci pomocí maker a jako dodavatele jsme vybrali firmu DYTRON. Tato volba se ukázala jako skvělé řešení, u kterého si nejvíce ceníme více než desetiletou úspěšnou historii, skvěle naladěnou spolupráci zadavatele a programátora. Není nad kvalitní a trvalé partnerství."

Poskytnuté řešení: makra, CATIA

Více o řešení

Bohumil Lapka

Manager Product Development, KIEKERT-CS, s.r.o.

„Již řadu let spolupracujeme se společností DYTRON s.r.o, která nám poskytuje komplexní školení pro konstruktéry z oddělení vývoje. Tímto školením procházejí naši nově příchozí zaměstnanci a srozumitelnou formou získají přehled o funkcionalitě softwaru CATIA V5. Každé školení je vždy doplněno o praktické ukázky, které lépe otvírají dveře realitě. Na závěr je určitě třeba zmínit trpělivost školitelů a také to zásadní „ví o čem mluví“.

Poskytnuté řešení: školení, CATIA

 

Více o řešení

Jan Mader

Development Department Director, Magna Exteriors (Bohemia), s.r.o.

"Již řadu let se stále častěji potýkáme s rostoucími nároky na kvalitu CAD modelů a také na čas při jejich modifikaci. Kvalitní technická podpora je proto jedním ze základních stavebních kamenů efektivního 3D navrhování v systému CATIA. Tuto podporu nám dlouhodobě zajišťuje firma DYTRON, jejíž pracovníci jsou schopni díky svým zkušenostem okamžitě reagovat na požadavky našich konstruktérů."

Poskytnuté řešení: technická podpora

 

Více o řešení

Roman Kopecký

R&D Center Manager - Weldex AutoTechnik s.r.o

Platforma 3DEXPERIENCE nám pomáhá vyhovět zákaznickým požadavkům při vývoji světelné techniky v automobilovém průmyslu. Virtuální simulace jsme schopni realizovat dle potřeb přímo na vývojových datech.

Správa dokumentace a řízení vývojového procesu v platformě nám umožňuje zvládnout najednou více projektů i v menším počtu vývojářů a vedoucích projektů. K tomu napomáhá i řada vhodných maker pro CATIA na odstranění rutinních prací a perfektní technická podpora od společnosti DYTRON, na kterou se můžeme kdykoliv spolehnout.

 

 

 

 

Více o řešení

Potřebujete poradit?

Napište nám svůj mail a ozveme se vám

Kontaktujte nás