Obchodní oddělení : sales(at)dytron.cz +420 555 531 111

Prodejna výpočetní techniky : obchod(at)dytron.cz +420 555 506 868

O nás

NAŠE SPOLEČNOST

Už více jak 30 let DYTRON pomáhá průmyslovým výrobním podnikům s definováním digitální strategie pro oblast řízení procesů a implementací inovativních technologií založených na platformě 3DEXPERIENCE.

Pro naše zákazníky jsme spolehlivý a dlouhodobý partner v oblasti podpory a poradenství, školení a rozvoje znalostí, konzultací a implementací CAD/CAM/PLM/APS softwarů CATIA, ENOVIA, DELMIASIMULIA společnosti Dassault Systèmes.

Poskytujeme jedinečné know-how v oblasti vývojových a konstrukčních činností a optimalizace firemních procesů. Opíráme se o vysoce kvalifikované a zkušené odborníky, kteří jsou prověřeni mnoha úspěšně realizovanými projekty.

Máme zkušenosti zejména v odvětvích jako je automobilový, strojírenský a elektrotechnický průmysl a letectví.

DYTRON je členem Moravskoslezského automobilového klastru.

 

OPTIMALIZUJEME PŘEDVÝROBNÍ PROCESY

Pomocí nástrojů na tvorbu a řízení životního cyklu výrobku (PLM) pomáháme optimalizovat procesy svých zákazníků s cílem zvýšení jejich konkurenceschopnosti. Analyzujeme předvýrobní procesy, hledáme úzká místa a navrhujeme, jak životní cyklus vašich výrobků řídit efektivněji. Jsme odborníci na řešení pro automobilový a letecký průmysl a podniky v segmentu elektronika- elektrotechnika a energetika. Naše přidaná hodnota spočívá v hluboké znalosti procesů v podnicích z těchto oborů.

NA NÁS SE MŮŽETE SPOLEHNOUT

DYTRON s.r.o. je ryze českou a dlouhodobě ekonomicky stabilní firmou. Více než 30 let nás spoléhá více než 150 společností působících v automobilové průmyslu, leteckých firem, výrobců z oblasti elektroniky a elektrotechniky a dodavatelů do energetiky.

30 let zkušeností

Odbornost

200+ spokojených zákazníků

Stabilní tým

                 

Potřebujete poradit?

Napište nám svůj mail a ozveme se vám

Kontaktujte nás