Obchodní oddělení : sales(at)dytron.cz +420 555 531 111

Prodejna výpočetní techniky : obchod(at)dytron.cz +420 555 506 868

Obchodní zástupce pro digitální technologie

DYTRON je expertem v oboru zavádění a podpory nejmodernějších IT technologií u průmyslových podniků. Pro své zákazníky jsme již více než 30 let spolehlivým a dlouhodobým partnerem v oblasti podpory a poradenství, školení a rozvoje znalostí, konzultací a implementací moderních informačních technologií předního světového výrobce a dodavatele, společnosti Dassault Systemes.

Do našeho obchodního týmu hledáme kolegy pro pozici obchodního zástupce v oblasti digitálních technologií a digitální transformace průmyslových podniků.

Připoj se do našeho týmu vysoce kvalifikovaných a zkušených odborníků a pomáhejte naším zákazníkům kontinuálně inovovat a digitalizovat jejich procesy ve smyslu návrhu nebo řízení životního cyklu jejich výrobků.

Buď součástí projektů, které našim zákazníkům z nejrůznějších průmyslových odvětví vytvářejí nové a zcela unikátní hodnoty pro zákazníky s využitím těch nejmodernějších informačních technologií, které dnešní svět nabízí.

Co bude náplní Tvé práce?

 • Budovat a dále rozvíjet vztahy s novými zákazníky, kteří mají zájem digitalizovat svoji organizaci a procesy
 • Pomáhat firmám s výběrem vhodné digitální technologie na základě jejich potřeb
 • Rozvíjet spolupráci se zákazníky a vést obchodní jednání

Co od Tebe očekáváme? 

 • Máš ukončené SŠ/VŠ vzdělání, ideálně v  technickém oboru
 • Jsi tělem i duší obchodník, rád komunikuješ s lidmi a nebojíš se výzev
 • Neskrýváš nadšení pro digitální technologie a oblast digitalizace
 • Dokážeš profesionálně vystupovat a prezentovat před zákazníky
 • Máš proaktivní přístup a nebojíš se nových věcí
 • Rychle se učíš a jsi schopný pracovat samostatně
 • Máš angličtinu na úrovni B1/B2
 • Jsi ochotný cestovat

Co Ti můžeme nabídnout?

 • Zajímavá práce se zákazníky a podniky z nejrůznějších odvětví průmyslu
 • S rozjezdem i zaškolením Ti pomohou zkušení a ochotní kolegové
 • Work-life balance a atmosféra rodinné firmy, možnost uplatnění vlastních nápadů
 • Pravidelné vzdělávání a program osobního rozvoje
 • Flexibilní pracovní dobaa možnost práce z domova
 • Stravenkový paušál
 • Možnost jazykového vzdělání a oficiálních certifikací od výrobce dodávaných systémů
 • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
 • Teambuildingové akce a společenské události s kolegy
 • Vlastní laptop s využitím i pro osobní účely
 • Firemní tel. číslo s využitím i pro soukromé účely

Zajímá tě více a chceš se přihlásit na osobní pohovor?

Pošli nám svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mailovou adresu

Upozornění inzerenta

Uchazeč o zaměstnání souhlasí, aby jeho osobní data, která poskytne inzerentovi, byla interně použita inzerentem pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici za předpokladu, že s nimi bude trvale nakládáno důvěrným způsobem, a to v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.
Inzerent bude o výsledcích výběrového řízení informovat pouze ty uchazeče s nimiž vešel do osobního kontaktu (např. pohovor) nebo ty uchazeče, kteří o informaci písemně požádají již při přihlášení do výběrového řízení nebo ji následně vyžádají jinou vhodnou formou (např. telefonicky, e-mailem apod.).

Pomůžeme vám
s řešením

Co o nás řekli naši zákazníci

Radek Valášek

Vedoucí vývojové skupiny BRANO a.s.

„Hlavní přínos z hlediska konstrukce pro nás byl ten, že máme stoprocentní pořádek v datech. Dříve se stávalo, že si někteří konstruktéři uložili data na svůj lokální disk, pak přišel jiný konstruktér, potřeboval na datech pracovat a vzal si starší verzi. Když jsme přešli na ENOVII, tak toto odpadlo. Veškerá data máme v PLM, takže konstruktér vždy pracuje s poslední verzí dat nebo vidí, že na ní právě pracuje někdo jiný.

Z hlediska projektového vedení je největším přínosem kompletní správa dat. Dokumenty můžeme verzovat, vidíme jejich historii, kdo a jak je měnil, v jakém horizontu. Máme správu úkolů, takže vidím, jestli úkol u někoho „visí“, nebo to jede tak, jak má. Díky ENOVII ušetříme 15 až 20 % času na projekt, což je znatelné."

Poskytnuté řešení: ENOVIA, PLM platforma 3DEXPERIENCE

Více o řešení

Marcel Murár

Manažer centra pro vývoj a výzkum společnosti Johnson Controls

"Od nového systému jsme vyžadovali, aby dokázal jednoduchým způsobem sdružit všechna data na jediné místo. Také jsme potřebovali, aby umožňoval specifické nastavení interních procesů, jako ISS, LTB, apod. Z pohledu designu pro nás bylo rozhodující, aby se nový systém přiblížil původním procesům. Všechny tyto požadavky dokázala ENOVIA splnit."

Poskytnuté řešení: ENOVIA, PLM platforma 3DEXPERIENCE

 

Více o řešení

Radek Kreml

Varroc Lighting Systems, s. r. o.

"Spolupráce se společností DYTRON s.r.o. na vývoji CAD metodiky nám pomohla zmapovat a lépe porozumět konstrukčním postupům při tvorbě CAD modelu a následně je zoptimalizovat a standardizovat.

Velmi přínosné byly znalosti a nasazení experta DYTRONu a jeho strukturovaný, metodický přístup. Aktuálně CAD metodiku s podporou DYTRONu implementujeme a vidíme její potenciál a reálný přínos k zefektivnění konstrukčních prací."

Poskytnuté řešení: Metodiky práce v CATIA, CATIA

Více o řešení

Marek Čtrnáctý

CATIA V5 Team, VOLKE Mladá Boleslav spol. s r.o.

"Před lety jsme hledali způsob, jak rozšířit vlastnosti CATIA V5 a zautomatizovat opakující se činnosti konstruktérů. Rozhodli jsme se pro automatizaci pomocí maker a jako dodavatele jsme vybrali firmu DYTRON. Tato volba se ukázala jako skvělé řešení, u kterého si nejvíce ceníme více než desetiletou úspěšnou historii, skvěle naladěnou spolupráci zadavatele a programátora. Není nad kvalitní a trvalé partnerství."

Poskytnuté řešení: makra, CATIA

Více o řešení

Bohumil Lapka

Manager Product Development, KIEKERT-CS, s.r.o.

„Již řadu let spolupracujeme se společností DYTRON s.r.o, která nám poskytuje komplexní školení pro konstruktéry z oddělení vývoje. Tímto školením procházejí naši nově příchozí zaměstnanci a srozumitelnou formou získají přehled o funkcionalitě softwaru CATIA V5. Každé školení je vždy doplněno o praktické ukázky, které lépe otvírají dveře realitě. Na závěr je určitě třeba zmínit trpělivost školitelů a také to zásadní „ví o čem mluví“.

Poskytnuté řešení: školení, CATIA

 

Více o řešení

Jan Mader

Development Department Director, Magna Exteriors (Bohemia), s.r.o.

"Již řadu let se stále častěji potýkáme s rostoucími nároky na kvalitu CAD modelů a také na čas při jejich modifikaci. Kvalitní technická podpora je proto jedním ze základních stavebních kamenů efektivního 3D navrhování v systému CATIA. Tuto podporu nám dlouhodobě zajišťuje firma DYTRON, jejíž pracovníci jsou schopni díky svým zkušenostem okamžitě reagovat na požadavky našich konstruktérů."

Poskytnuté řešení: technická podpora

 

Více o řešení

Roman Kopecký

R&D Center Manager - Weldex AutoTechnik s.r.o

Platforma 3DEXPERIENCE nám pomáhá vyhovět zákaznickým požadavkům při vývoji světelné techniky v automobilovém průmyslu. Virtuální simulace jsme schopni realizovat dle potřeb přímo na vývojových datech.

Správa dokumentace a řízení vývojového procesu v platformě nám umožňuje zvládnout najednou více projektů i v menším počtu vývojářů a vedoucích projektů. K tomu napomáhá i řada vhodných maker pro CATIA na odstranění rutinních prací a perfektní technická podpora od společnosti DYTRON, na kterou se můžeme kdykoliv spolehnout.

 

 

 

 

Více o řešení

Potřebujete poradit?

Napište nám svůj mail a ozveme se vám

Kontaktujte nás