Obchodní oddělení : sales(at)dytron.cz +420 555 531 111

Prodejna výpočetní techniky : obchod(at)dytron.cz +420 555 506 868

CATIA

 • CATIA 3DEXPERIENCE – Základní školení

  Pomocí tří samostatných kurzů se naučíte např: Tvoření profilu, Part Design, Assembly design či Navrhování komplexních dílů, Řízení struktury složitějších sestav, Navrhování v prostředí sestavy...

  Více info
 • CATIA V5 – Lineární pevnostní analýza a MKP

  Kurs provádění základních pevnostních analýz v prostředí CATIA V5.

  Více info
 • CATIA V5 - VWGRC a prostředí Škoda Auto

  Speciální kurs systému CATIA V5, zaměřený na funkce z prostředí VWGRC pro dodavatele z oblasti automobilového průmyslu a zákazníky Škoda Auto a.s.

  Více info
 • CATIA V5 - Tvorba forem a lisovacího nářadí

  Po dokončení tohoto kurzu budete umět vytvořit formu za použití normalizovaných dílu renomovaných firem a výstupních dat z modulů MTD/CCV.

  Více info
 • CATIA V5 - Příprava modelu pro tvorbu forem

  Po dokončení tohoto kurzu budete umět vytvořit optimální dělící rovinu a rozdělit model na jádro, dutinu, vložky a posuvné vložky.

  Více info
 • CATIA V5 - Modelování tenkostěnných dílů

  Po dokončení tohoto kurzu budete umět navrhovat tenkostěnné lisované nebo vstřikované díly pomocí unikátní metody Functional Molded Parts.

  Více info
 • CATIA V5 - Kótování a tolerování modelů a sestav ve 3D

  Po dokončení tohoto kurzu budete umět definovat poznámky, kóty, tolerance tvaru a polohy ve 3D modelu a sestavě.

  Více info
 • CATIA V5 - Modelování plechových dílů

  Po dokončení tohoto kurzu budete umět navrhovat plechové díly pomocí SMD Feature. Modelovat díly použitím předem definovaných firemních tabulek a optimalizovat návrh multi-body přístupem.

  Více info
 • CATIA 3DEXPERIENCE – Rozdílové školení z V5

  Kurz CATIA V5 to 3DEXPERIENCE Transition je určen uživatelům využívajícím aplikaci CATIA V5 se zájmem přejít na novou platformu CATIA 3DEXPERIENCE.

  Více info
 • CATIA V5 - Základní školení

  Díky dvěma samostatným kurzům (CATIA V5 Fundamentals a CATIA V5 Expert) se naučíte např: základy ovládání, objemového modelování, tvorby sestav, ale také základy plošného modelování ..

  Více info
 • CATIA V5 – Tvorba maker

  Kurz s názvem CATIA V5 Automation nabízí informace o tvorbě maker za účelem automatizace funkční stavby systému CATIA na úrovni programovacích jazyků (Visual Basic, .net, CATIA VBA).

  Více info
 • CATIA V5 – Administrace

  Kurz s názvem CATIA V5 Administration nabízí informace o celkové správě a údržbě systému CATIA. Instalace, upgrady, odstraňování problémů a nastavení pro správný chod systému.

  Více info
 • CATIA V5 – Knowledgeware

  Knowledge Advisor představuje jeden z produktů systému CATIA, který svým uživatelům umožňuje vkládat již stávající know-how a design a použít jej dále k asistenci pro technická rozhodnutí tak, aby se snížilo riziko chyb, a aby návrhy sloužily maximální produktivitě.

  Více info
 • CATIA V5 – NC Obrábění

  Školení je rozděleno do 3 samostatných kurzů: CATIA V5 NC Infrastructure, CATIA V5 Prismatic Machining, CATIA V5 Surface Machining.

  Více info
 • CATIA V5 – Digital Mockup

  Toto školení v obsahuje čtyři samostatné kurzy: DMU Basis + Navigator, DMU Space Analysis, DMU Kinematics, DMU Fitting Simulation.

  Více info
 • CATIA V5 - Pokročilé modelování ploch

  Pomocí tří samostatných kurzů se naučíte základům plošného modelování o další funkce a postupy. Jak migrovat data tak, aby odpovídala požadavkům CATIA V5 na modely a také vytváření pokročilých hybridních tvarů.

  Více info
 • CATIA V5 – Rozdílové školení V5-6R2018 na V5-6R2020

  Díky půldennímu školení na novinky v oblastech Mechanical Design, Generative Shape Design a Drafting si rozšíříte znalosti funkcí z poslední podporované verze systému CATIA V5 ve Škoda Auto a VW koncernu.

  Více info

Pomůžeme vám
s řešením

Co o nás řekli naši zákazníci

Radek Valášek

Vedoucí vývojové skupiny BRANO a.s.

„Hlavní přínos z hlediska konstrukce pro nás byl ten, že máme stoprocentní pořádek v datech. Dříve se stávalo, že si někteří konstruktéři uložili data na svůj lokální disk, pak přišel jiný konstruktér, potřeboval na datech pracovat a vzal si starší verzi. Když jsme přešli na ENOVII, tak toto odpadlo. Veškerá data máme v PLM, takže konstruktér vždy pracuje s poslední verzí dat nebo vidí, že na ní právě pracuje někdo jiný.

Z hlediska projektového vedení je největším přínosem kompletní správa dat. Dokumenty můžeme verzovat, vidíme jejich historii, kdo a jak je měnil, v jakém horizontu. Máme správu úkolů, takže vidím, jestli úkol u někoho „visí“, nebo to jede tak, jak má. Díky ENOVII ušetříme 15 až 20 % času na projekt, což je znatelné."

Poskytnuté řešení: ENOVIA, PLM platforma 3DEXPERIENCE

Více o řešení

Marcel Murár

Manažer centra pro vývoj a výzkum společnosti Johnson Controls

"Od nového systému jsme vyžadovali, aby dokázal jednoduchým způsobem sdružit všechna data na jediné místo. Také jsme potřebovali, aby umožňoval specifické nastavení interních procesů, jako ISS, LTB, apod. Z pohledu designu pro nás bylo rozhodující, aby se nový systém přiblížil původním procesům. Všechny tyto požadavky dokázala ENOVIA splnit."

Poskytnuté řešení: ENOVIA, PLM platforma 3DEXPERIENCE

 

Více o řešení

Radek Kreml

Varroc Lighting Systems, s. r. o.

"Spolupráce se společností DYTRON s.r.o. na vývoji CAD metodiky nám pomohla zmapovat a lépe porozumět konstrukčním postupům při tvorbě CAD modelu a následně je zoptimalizovat a standardizovat.

Velmi přínosné byly znalosti a nasazení experta DYTRONu a jeho strukturovaný, metodický přístup. Aktuálně CAD metodiku s podporou DYTRONu implementujeme a vidíme její potenciál a reálný přínos k zefektivnění konstrukčních prací."

Poskytnuté řešení: Metodiky práce v CATIA, CATIA

Více o řešení

Marek Čtrnáctý

CATIA V5 Team, VOLKE Mladá Boleslav spol. s r.o.

"Před lety jsme hledali způsob, jak rozšířit vlastnosti CATIA V5 a zautomatizovat opakující se činnosti konstruktérů. Rozhodli jsme se pro automatizaci pomocí maker a jako dodavatele jsme vybrali firmu DYTRON. Tato volba se ukázala jako skvělé řešení, u kterého si nejvíce ceníme více než desetiletou úspěšnou historii, skvěle naladěnou spolupráci zadavatele a programátora. Není nad kvalitní a trvalé partnerství."

Poskytnuté řešení: makra, CATIA

Více o řešení

Bohumil Lapka

Manager Product Development, KIEKERT-CS, s.r.o.

„Již řadu let spolupracujeme se společností DYTRON s.r.o, která nám poskytuje komplexní školení pro konstruktéry z oddělení vývoje. Tímto školením procházejí naši nově příchozí zaměstnanci a srozumitelnou formou získají přehled o funkcionalitě softwaru CATIA V5. Každé školení je vždy doplněno o praktické ukázky, které lépe otvírají dveře realitě. Na závěr je určitě třeba zmínit trpělivost školitelů a také to zásadní „ví o čem mluví“.

Poskytnuté řešení: školení, CATIA

 

Více o řešení

Jan Mader

Development Department Director, Magna Exteriors (Bohemia), s.r.o.

"Již řadu let se stále častěji potýkáme s rostoucími nároky na kvalitu CAD modelů a také na čas při jejich modifikaci. Kvalitní technická podpora je proto jedním ze základních stavebních kamenů efektivního 3D navrhování v systému CATIA. Tuto podporu nám dlouhodobě zajišťuje firma DYTRON, jejíž pracovníci jsou schopni díky svým zkušenostem okamžitě reagovat na požadavky našich konstruktérů."

Poskytnuté řešení: technická podpora

 

Více o řešení

Roman Kopecký

R&D Center Manager - Weldex AutoTechnik s.r.o

Platforma 3DEXPERIENCE nám pomáhá vyhovět zákaznickým požadavkům při vývoji světelné techniky v automobilovém průmyslu. Virtuální simulace jsme schopni realizovat dle potřeb přímo na vývojových datech.

Správa dokumentace a řízení vývojového procesu v platformě nám umožňuje zvládnout najednou více projektů i v menším počtu vývojářů a vedoucích projektů. K tomu napomáhá i řada vhodných maker pro CATIA na odstranění rutinních prací a perfektní technická podpora od společnosti DYTRON, na kterou se můžeme kdykoliv spolehnout.

 

 

 

 

Více o řešení

Potřebujete poradit?

Napište nám svůj mail a ozveme se vám

Kontaktujte nás