Obchodní oddělení : sales(at)dytron.cz +420 555 531 111

Prodejna výpočetní techniky : obchod(at)dytron.cz +420 555 506 868

DYTRON EXPERIENCE FORUM 2022

DYTRON EXPERIENCE FORUM 2022

Úspěšně jsme zakončili dvoudenní konferenci DYTRON EXPERIENCE FORUM 2022, která přinesla nové náměty a inspiraci v řízení firemních digitálních procesů u průmyslových výrobních podniků. Na konferenci měli účastníci možnost vidět, co přináší digitální kontinuita dat a informací ve vývojově-výrobním procesu. Všechny fáze procesu byly simulovány pomocí jednotné integrační platformy 3DEXPERIENCE společnosti Dassault Systèmes. Součastí akce byly i velmi živé diskuse, kde se sdílely zkušenosti a návrhy řešení týkající se digitální transformace vývojových a výrobních procesů u průmyslových firem.

Tímto chceme poděkovat všem, kteří se akce zúčastnili a věříme, že si všichni účastníci z akce odnesli nové zkušenosti a informace, které budou moci využít ve své práci a případně implementovat nové poznatky v řízení firemních procesů ve svých firmách.

Taktéž bychom chtěli poděkovat naším partnerům a celému týmu naší firmy DYTRON za perfektní přípravu živých ukázek jednotlivých fází digitálního procesu vývoje a výroby produktu.

Těším se na společné setkání v příštím roce!

DYTRON_Forum_22_v1

PROGRAM KONFERENCE                                         

Celý program je postaven na reálném výrobku „modelu auta VELOREX“, na kterém Vám pomocí platformy 3DEXPERIENCE ukážeme simulaci celého vývojového – výrobního digitálního procesu:

od NÁVRHU – VÝVOJE V MULTICAD (CATIA & SOLIDWORKS), REVERZNÍHO INŽENÝRSTVÍ a TOPOLOGICKÉ OPTIMALIZACE  – PEVNOSTNÍCH VÝPOČTŮ – 3D TISKU & PROTOTYPOVÁNÍ přes ŘÍZENÍ PROJEKTU & PORTFOLIA – TPV & SPRÁVY KUSOVNÍKU po PLÁNOVÁNÍ VÝROBY.

Čeká Vás velmi nabitý program, kde nebudou chybět i interaktivní debaty na aktuální témata u kulatých stolů.

Detailní program bude uveden níže na stránce.

 

DOPROVODNÝ PROGRAM KONFERENCE                           

Můžete se také těšit na zajímavý doprovodný programBudete se moci svézt v legendárním veteránu VELOREX. Pro ty, kteří zrovna nebudou prchat ve Velorexu, mají možnost zrelaxovat při hře golfu a zasoutěžit si v puttování.

Rádi bychom také s Vámi oslavili 30. výročí působení naší firmy DYTRON na českém trhu.

Využijte této příležitosti potkat se s námi a dalšími specialisty a manažery různých firem a načerpejte nové zkušenosti a možnosti pro Vaší společnost. 

Program je určitě lákavý a nabitý. Tak už neváhejte a přihlaste se pomocí registračního formuláře dole na této stránce, rádi Vás uvidíme!

Tým DYTRON

21.09. 2022 „Komplexní proces od nápadu po výrobu“

FÁZE OBCHODNÍHO ŘÍZENÍ PRODUKTOVÉHO PORTFOLIA

FÁZE ŘÍZENÍ PROJEKTU

FÁZE KONCEPČNÍHO DESIGNU

FÁZE VÝVOJE PRODUKTU – MULTICAD PROSTŘEDÍ (CATIA & SOLIDWORKS)

FÁZE VÝVOJE PRODUKTU – REVERZNÍ INŽENÝRSTVÍ & TOPOLOGICKÁ OPTIMALIZACE

FÁZE PROTOTYPOVÁNÍ & 3D TISK

DISKUSNÍ FORUM

22.09. 2022 „Komplexní proces od nápadu po výrobu“

FÁZE PEVNOSTNÍCH VÝPOČTŮ, SIMULACE

FÁZE TRANSFORMACE DAT Z KONSTRUKCE DO VÝROBY

FÁZE TECHNOLOGICKÉ PŘÍPRAVY VÝROBY

PROCES PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

 

JÍZDA V LEGENDÁRNÍM VETERÁNU VELOREX

Přijďte si vyzkoušet automobilovou legendu VELOREX a zjistěte, jak se do takového auta leze. Je to jak za kulomet, jak tvrdí pan Vrána ve filmu „Vrchní, prchni!“?

   

GOLFOVÝ PROGRAM

Máme pro Vás připravenou soutěž v puttování o hodnotné ceny.

 

     

Jak si zajistit účast na DYTRON EXPERIENCE FÓRU

  • Vyplňte registrační formulář níže
  • Vyberte některou z možností ubytování/bez ubytování
  • Po zaregistrování Vám na uvedený e-mail přijde zálohová faktura k úhradě účastnického poplatku
  • Daňový doklad obdržíte na uvedený e-mail po zaplacení zálohové faktury

Účastnické poplatky

  • 1.000 Kč vč. DPH za osobu bez ubytování
  • 3.490 Kč vč. DPH za osobu včetně ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 2.800 Kč vč. DPH za osobu včetně ubytování v jednolůžkovém pokoji

Kapacita jednolůžkových pokojů je omezená. Účastník s dříve provedenou registrací a úhradou bude mít přednost.

Pomůžeme vám
s řešením

Co o nás řekli naši zákazníci

Radek Valášek

Vedoucí vývojové skupiny BRANO a.s.

„Hlavní přínos z hlediska konstrukce pro nás byl ten, že máme stoprocentní pořádek v datech. Dříve se stávalo, že si někteří konstruktéři uložili data na svůj lokální disk, pak přišel jiný konstruktér, potřeboval na datech pracovat a vzal si starší verzi. Když jsme přešli na ENOVII, tak toto odpadlo. Veškerá data máme v PLM, takže konstruktér vždy pracuje s poslední verzí dat nebo vidí, že na ní právě pracuje někdo jiný.

Z hlediska projektového vedení je největším přínosem kompletní správa dat. Dokumenty můžeme verzovat, vidíme jejich historii, kdo a jak je měnil, v jakém horizontu. Máme správu úkolů, takže vidím, jestli úkol u někoho „visí“, nebo to jede tak, jak má. Díky ENOVII ušetříme 15 až 20 % času na projekt, což je znatelné."

Poskytnuté řešení: ENOVIA, PLM platforma 3DEXPERIENCE

Více o řešení

Marcel Murár

Manažer centra pro vývoj a výzkum společnosti Johnson Controls

"Od nového systému jsme vyžadovali, aby dokázal jednoduchým způsobem sdružit všechna data na jediné místo. Také jsme potřebovali, aby umožňoval specifické nastavení interních procesů, jako ISS, LTB, apod. Z pohledu designu pro nás bylo rozhodující, aby se nový systém přiblížil původním procesům. Všechny tyto požadavky dokázala ENOVIA splnit."

Poskytnuté řešení: ENOVIA, PLM platforma 3DEXPERIENCE

 

Více o řešení

Radek Kreml

Varroc Lighting Systems, s. r. o.

"Spolupráce se společností DYTRON s.r.o. na vývoji CAD metodiky nám pomohla zmapovat a lépe porozumět konstrukčním postupům při tvorbě CAD modelu a následně je zoptimalizovat a standardizovat.

Velmi přínosné byly znalosti a nasazení experta DYTRONu a jeho strukturovaný, metodický přístup. Aktuálně CAD metodiku s podporou DYTRONu implementujeme a vidíme její potenciál a reálný přínos k zefektivnění konstrukčních prací."

Poskytnuté řešení: Metodiky práce v CATIA, CATIA

Více o řešení

Marek Čtrnáctý

CATIA V5 Team, VOLKE Mladá Boleslav spol. s r.o.

"Před lety jsme hledali způsob, jak rozšířit vlastnosti CATIA V5 a zautomatizovat opakující se činnosti konstruktérů. Rozhodli jsme se pro automatizaci pomocí maker a jako dodavatele jsme vybrali firmu DYTRON. Tato volba se ukázala jako skvělé řešení, u kterého si nejvíce ceníme více než desetiletou úspěšnou historii, skvěle naladěnou spolupráci zadavatele a programátora. Není nad kvalitní a trvalé partnerství."

Poskytnuté řešení: makra, CATIA

Více o řešení

Bohumil Lapka

Manager Product Development, KIEKERT-CS, s.r.o.

„Již řadu let spolupracujeme se společností DYTRON s.r.o, která nám poskytuje komplexní školení pro konstruktéry z oddělení vývoje. Tímto školením procházejí naši nově příchozí zaměstnanci a srozumitelnou formou získají přehled o funkcionalitě softwaru CATIA V5. Každé školení je vždy doplněno o praktické ukázky, které lépe otvírají dveře realitě. Na závěr je určitě třeba zmínit trpělivost školitelů a také to zásadní „ví o čem mluví“.

Poskytnuté řešení: školení, CATIA

 

Více o řešení

Jan Mader

Development Department Director, Magna Exteriors (Bohemia), s.r.o.

"Již řadu let se stále častěji potýkáme s rostoucími nároky na kvalitu CAD modelů a také na čas při jejich modifikaci. Kvalitní technická podpora je proto jedním ze základních stavebních kamenů efektivního 3D navrhování v systému CATIA. Tuto podporu nám dlouhodobě zajišťuje firma DYTRON, jejíž pracovníci jsou schopni díky svým zkušenostem okamžitě reagovat na požadavky našich konstruktérů."

Poskytnuté řešení: technická podpora

 

Více o řešení

Roman Kopecký

R&D Center Manager - Weldex AutoTechnik s.r.o

Platforma 3DEXPERIENCE nám pomáhá vyhovět zákaznickým požadavkům při vývoji světelné techniky v automobilovém průmyslu. Virtuální simulace jsme schopni realizovat dle potřeb přímo na vývojových datech.

Správa dokumentace a řízení vývojového procesu v platformě nám umožňuje zvládnout najednou více projektů i v menším počtu vývojářů a vedoucích projektů. K tomu napomáhá i řada vhodných maker pro CATIA na odstranění rutinních prací a perfektní technická podpora od společnosti DYTRON, na kterou se můžeme kdykoliv spolehnout.

 

 

 

 

Více o řešení

Potřebujete poradit?

Napište nám svůj mail a ozveme se vám

Kontaktujte nás