Obchodní oddělení : sales(at)dytron.cz +420 555 531 111

Prodejna výpočetní techniky : obchod(at)dytron.cz +420 555 506 868

DYTRON EXPERIENCE FORUM 2024

Konec podpory CAD systému CATIA V5 se blíží.

 

Co čekat a jak se připravit na nové zakázky od OEM výrobců z automobilového průmyslu?

 

Odpovědi Vám přinese letošní ročník naší konference.

2024_DEF_digital_150
2024_DEF_digitalization
2024_DEF_transform

Digitalizace firemních procesů v automobilovém a strojírenském průmyslu.

Cloud řešení jako podpora pro digitalizaci malých a středních firem.

Transformace vývojových projektů OEM výrobců automobilového průmyslu.

DYTRON EXPERIENCE FORUM 2024

 

Zveme všechny manažery firem z automobilového a strojírenského průmyslu, vedoucí pracovníky z vývoje a technických úseků, kteří potřebují připravit své týmy na migraci CATIA V5 & SOLIDWORKS do 3DEXPERIENCE platformy.

 

Připojte se k nám a našim hostům a potkejme se na tradiční akci, kde získáte nové informace a inspiraci od předních automotive dodavatelů a zástupců firmy Dassault Systèmes. 

 

Akce bude probíhat ve dvou dnech 22. – 23. 05. 2024 v hotelovém komplexu Hotel Luna, který se nachází v klidném prostředí uprostřed kraje Vysočina (blízko D1).

 

 

Registrujte se nyní a zajistěte si místo na konferenci včas:

DEN PRVNÍ 22. KVĚTNA 2024

10:00 – 14:30

Na konferenci přivítáme významného hosta, pana Dominica Kurtaze, manažera za region EUROCENTRAL Dassault Systèmes, který spolu s panem Josefem Svobodou, ředitelem společnosti DYTRON, zahájí letošní ročník. Představí strategii Dassault Systèmes v oblasti inovací u OEM a dodavatelů automobilového průmyslu a očekávaných změn ve 3D vývoji produktů.

Poté budeme pokračovat řadou prezentací zaměřených na strategii CATIA transformace v automobilovém průmyslupřipojíme zkušenosti automotive dodavatelů s CATIA V5 transformací a digitalizací firemních procesů s 3DEXPERIENCE.

Na pódiu také přivítáme Dominiku Bugajskou-Skwara ze společnosti 3Dconnexion, která představí nové standardy pro efektivní práci konstruktérů.

14:30 – 16:00

V rámci diskusního fóra probereme nejdůležitější otázky týkající se digitalizace s platformou 3DEXPERIENCE a přechodu na novou technologii 3DEXPERIENCE CATIA.

Diskutovat budete moci s pracovníky a odborníky společnosti DYTRON a Dassault Systemes.

16:30 – 19:00

Po celodenních přednáškách a diskusích se budete moci odreagovat u sportovních aktivit.

19:00 – 00:00

Všichni účastníci jsou zváni na společenský večer a zábavu. Bude pro Vás připravena degustace piva od pivovaru Bernard s pěti druhy piva. Čas můžete také využít i pro networking.

DEN DRUHÝ 23. KVĚTNA 2024

09:30 – 12:30

Pokračujeme v prezentacích důležitých kroků přípravy pro CATIA V5 Transformaci. Probereme přípravu CAD dat pro databázi, práci s daty v multi-CAD prostředí a spolupráci mezi více subjekty v 3DEXPERIENCE, přeškolení CATIA V5 konstruktérů, metodiky práce, maker, prostě všeho, co musíte připravit před přechodem na platformu 3DEXPERIENCE.

12:30 – 13:30

Zakončíme další ročník konference DYTRON EXPERIENCE FORUM 2024 společným obědem.

V průběhu obou dnů je zajištěno občerstvení s obědy a večerním programem. 

Detailní program prezentací (PDF) OTEVŘÍT

Uložte si akci do kalendáře a nezapomeňte se registrovat. Těšíme se na setkání s Vámi.

Tým DYTRON & CLOUDRON

KDY:

22. – 23.05. 2024

partneři akce

Podívejte se na minulý ročník DYTRON EXPERIENCE FORUM 2023.

Pomůžeme vám
s řešením

Co o nás řekli naši zákazníci

Radek Valášek

Vedoucí vývojové skupiny BRANO a.s.

„Hlavní přínos z hlediska konstrukce pro nás byl ten, že máme stoprocentní pořádek v datech. Dříve se stávalo, že si někteří konstruktéři uložili data na svůj lokální disk, pak přišel jiný konstruktér, potřeboval na datech pracovat a vzal si starší verzi. Když jsme přešli na ENOVII, tak toto odpadlo. Veškerá data máme v PLM, takže konstruktér vždy pracuje s poslední verzí dat nebo vidí, že na ní právě pracuje někdo jiný.

Z hlediska projektového vedení je největším přínosem kompletní správa dat. Dokumenty můžeme verzovat, vidíme jejich historii, kdo a jak je měnil, v jakém horizontu. Máme správu úkolů, takže vidím, jestli úkol u někoho „visí“, nebo to jede tak, jak má. Díky ENOVII ušetříme 15 až 20 % času na projekt, což je znatelné."

Poskytnuté řešení: ENOVIA, PLM platforma 3DEXPERIENCE

Více o řešení

Marcel Murár

Manažer centra pro vývoj a výzkum společnosti Johnson Controls

"Od nového systému jsme vyžadovali, aby dokázal jednoduchým způsobem sdružit všechna data na jediné místo. Také jsme potřebovali, aby umožňoval specifické nastavení interních procesů, jako ISS, LTB, apod. Z pohledu designu pro nás bylo rozhodující, aby se nový systém přiblížil původním procesům. Všechny tyto požadavky dokázala ENOVIA splnit."

Poskytnuté řešení: ENOVIA, PLM platforma 3DEXPERIENCE

 

Více o řešení

Radek Kreml

Varroc Lighting Systems, s. r. o.

"Spolupráce se společností DYTRON s.r.o. na vývoji CAD metodiky nám pomohla zmapovat a lépe porozumět konstrukčním postupům při tvorbě CAD modelu a následně je zoptimalizovat a standardizovat.

Velmi přínosné byly znalosti a nasazení experta DYTRONu a jeho strukturovaný, metodický přístup. Aktuálně CAD metodiku s podporou DYTRONu implementujeme a vidíme její potenciál a reálný přínos k zefektivnění konstrukčních prací."

Poskytnuté řešení: Metodiky práce v CATIA, CATIA

Více o řešení

Marek Čtrnáctý

CATIA V5 Team, VOLKE Mladá Boleslav spol. s r.o.

"Před lety jsme hledali způsob, jak rozšířit vlastnosti CATIA V5 a zautomatizovat opakující se činnosti konstruktérů. Rozhodli jsme se pro automatizaci pomocí maker a jako dodavatele jsme vybrali firmu DYTRON. Tato volba se ukázala jako skvělé řešení, u kterého si nejvíce ceníme více než desetiletou úspěšnou historii, skvěle naladěnou spolupráci zadavatele a programátora. Není nad kvalitní a trvalé partnerství."

Poskytnuté řešení: makra, CATIA

Více o řešení

Bohumil Lapka

Manager Product Development, KIEKERT-CS, s.r.o.

„Již řadu let spolupracujeme se společností DYTRON s.r.o, která nám poskytuje komplexní školení pro konstruktéry z oddělení vývoje. Tímto školením procházejí naši nově příchozí zaměstnanci a srozumitelnou formou získají přehled o funkcionalitě softwaru CATIA V5. Každé školení je vždy doplněno o praktické ukázky, které lépe otvírají dveře realitě. Na závěr je určitě třeba zmínit trpělivost školitelů a také to zásadní „ví o čem mluví“.

Poskytnuté řešení: školení, CATIA

 

Více o řešení

Jan Mader

Development Department Director, Magna Exteriors (Bohemia), s.r.o.

"Již řadu let se stále častěji potýkáme s rostoucími nároky na kvalitu CAD modelů a také na čas při jejich modifikaci. Kvalitní technická podpora je proto jedním ze základních stavebních kamenů efektivního 3D navrhování v systému CATIA. Tuto podporu nám dlouhodobě zajišťuje firma DYTRON, jejíž pracovníci jsou schopni díky svým zkušenostem okamžitě reagovat na požadavky našich konstruktérů."

Poskytnuté řešení: technická podpora

 

Více o řešení

Roman Kopecký

R&D Center Manager - Weldex AutoTechnik s.r.o

Platforma 3DEXPERIENCE nám pomáhá vyhovět zákaznickým požadavkům při vývoji světelné techniky v automobilovém průmyslu. Virtuální simulace jsme schopni realizovat dle potřeb přímo na vývojových datech.

Správa dokumentace a řízení vývojového procesu v platformě nám umožňuje zvládnout najednou více projektů i v menším počtu vývojářů a vedoucích projektů. K tomu napomáhá i řada vhodných maker pro CATIA na odstranění rutinních prací a perfektní technická podpora od společnosti DYTRON, na kterou se můžeme kdykoliv spolehnout.

 

 

 

 

Více o řešení

Potřebujete poradit?

Napište nám svůj mail a ozveme se vám

Kontaktujte nás