• PLM (Product Lifecycle Management)

  PLM je strategický obchodní přístup, který obsahuje konzistentní sadu řešení na podporu společného vytváření, řízení a používání informací o definici produktu ve výrobním podniku či korporaci. PLM zahrnuje a zpracovává informace od konceptu výrobku až do konce jeho životního cyklu, integraci lidí, procesů, podnikových systému a informací.

  PLM (Product Lifecycle Management)
 • Podpora plánování a kontrola kvality (APQP)

  Každý dodavatel automobilového průmyslu nejen na našem trhu, pokud chce být úspěšný a spolupracovat se světovými výrobci osobních automobilů, musí respektovat určitá mezinárodní pravidla a normy plánování kvality při vývoji a zavádění do výroby nových výrobků a dílů. Všeobecně používanou normou v této oblasti je procedura APQP (Advanced Product Quality Planning), která plně popisuje kompletní proces vývojových fází nového výrobku, jeho osvojení a zavedení do sériové výroby a zpracování jeho významných změn.

  Podpora plánování a kontrola kvality (APQP)
 • EXALEAD OnePart

  Exalead OnePart je inovativní a intuitivní rešení, jak urychlit vývoj nových výrobků a zvýšit produktivitu. Exalead OnePart je výkonný vyhledávací nástroj, který pomáhá inženýrům, konstruktérům, manažerům nalézt a opakovaně použít již existující konstrukční komponenty, případně jim velmi usnadňuje rozhodnutí, zda je skutečně nutné navrhnout a vyrobit zcela novou součástku a zatížit tak rozpočet projektu souvisejícími náklady.

  EXALEAD OnePart
 • CATIA V5-6R2014

  V průběhu Q4 / 2014 je naplánován přechod automotive OEM na release CATIA V5-6R2014. Koncern VW, a s ním i jeho dceřiná společnost Škoda Auto a další značky Audi, Porsche, Seat, MAN, ale i další OEM – např. BMW, přeskakují tři již dříve vydané a půjdou do nejnovější V5 release. Tento přechod bude mít podstatný vliv také na tuzemské dodavatele automobilového průmyslu.

  CATIA V5-6R2014
Novinky
18.9.2014

Společnost DYTRON se 18. září zapojila do mezinárodní konference AUTO DESIGN PRAGUE, kde přední osobnosti z oboru představovaly současné trendy v automobilovém designu.

VÍCE INFO
16.9.2014

Společnost DYTRON, dodavatel 3D a PLM řešení, se účastní Mezinárodního strojírenského veletrhu, který se koná ve dnech 29. 9. – 3. 10. 2014 na brněnském výstavišti.

VÍCE INFO
15.9.2014

Firma SEMCON, sídlíci ve švédském Göteborgu, pořádala dne 3. 9. 2014 setkání svých zákazníků, kde si jako jednoho z prezentujících partnerů...

VÍCE INFO
Služby
Implementace PLM/CAD řešení

Firma DYTRON se v oblasti CAD/CAM zabývá prodejem a podporou 3DS systémů pro oblast konstrukce a PLM v různých průmyslových odvětvích.

VÍCE INFO
Servis a prodej výpočetní techniky

Hlavní náplní divize CENTRAL je prodej, instalace a servis výpočetní (PC) a kancelářské techniky, telekomunikačních zařízení a počítačových sítí.

VÍCE INFO
Školení PLM/CAD produktů

Společnost Dytron s.r.o je certifikovaným a zkušeným partnerem společnosti Dassault Systemes pro celou řadu produktů 3DExperience.

VÍCE INFO