• PLM (Product Lifecycle Management)

  PLM je strategický obchodní přístup, který obsahuje konzistentní sadu řešení na podporu společného vytváření, řízení a používání informací o definici produktu ve výrobním podniku či korporaci. PLM zahrnuje a zpracovává informace od konceptu výrobku až do konce jeho životního cyklu, integraci lidí, procesů, podnikových systému a informací.

  PLM (Product Lifecycle Management)
 • Podpora plánování a kontrola kvality (APQP)

  Každý dodavatel automobilového průmyslu nejen na našem trhu, pokud chce být úspěšný a spolupracovat se světovými výrobci osobních automobilů, musí respektovat určitá mezinárodní pravidla a normy plánování kvality při vývoji a zavádění do výroby nových výrobků a dílů. Všeobecně používanou normou v této oblasti je procedura APQP (Advanced Product Quality Planning), která plně popisuje kompletní proces vývojových fází nového výrobku, jeho osvojení a zavedení do sériové výroby a zpracování jeho významných změn.

  Podpora plánování a kontrola kvality (APQP)
 • EXALEAD OnePart

  Exalead OnePart je inovativní a intuitivní rešení, jak urychlit vývoj nových výrobků a zvýšit produktivitu. Exalead OnePart je výkonný vyhledávací nástroj, který pomáhá inženýrům, konstruktérům, manažerům nalézt a opakovaně použít již existující konstrukční komponenty, případně jim velmi usnadňuje rozhodnutí, zda je skutečně nutné navrhnout a vyrobit zcela novou součástku a zatížit tak rozpočet projektu souvisejícími náklady.

  EXALEAD OnePart
Novinky
16.12.2014

15. prosince společnost DYTRON s.r.o. otevřela novou pobočku v Liberci a je tak blíž svým zákazníkům v Severních Čechách.

VÍCE INFO
14.11.2014

12. listopadu se v Dolní oblasti Vítkovice, v hale U6 – Malý svět techniky, uskutečnil seminář na téma virtualizace aplikací a nástrojů pro oblast PLM a CAD. Akci pořádaly společnosti ORBIT a ICC ČR a DYTRON byl jedním z partnerů.

VÍCE INFO
27.10.2014

Partneři společnosti Dassault Systemes z České republiky, Slovenska a Polska a jejich zákazníci se podělili o své zkušenosti s platformou 3DEXPERIENCE na prvním společném setkání v polském Karpaczi.

VÍCE INFO
Služby
Implementace PLM/CAD řešení

Firma DYTRON se v oblasti CAD/CAM zabývá prodejem a podporou 3DS systémů pro oblast konstrukce a PLM v různých průmyslových odvětvích.

VÍCE INFO
Servis a prodej výpočetní techniky

Hlavní náplní divize CENTRAL je prodej, instalace a servis výpočetní (PC) a kancelářské techniky, telekomunikačních zařízení a počítačových sítí.

VÍCE INFO
Školení PLM/CAD produktů

Společnost Dytron s.r.o je certifikovaným a zkušeným partnerem společnosti Dassault Systemes pro celou řadu produktů 3DExperience.

VÍCE INFO