Novinky

DYTRON EXPERIENCE FORUM – dva dny plné 3D a PLM novinek 05.06.2017

17. – 18. května proběhlo každoroční setkání zákazníků a obchodních partnerů společnosti DYTRON – DYTRON EXPERIENCE FORUM, zaměřené na novinky ze světa 3D a PLM. Tentokrát bylo setkání dvoudenní a konalo se v příjemném prostředí Lázní Bělohrad. 

VÍCE INFO

Nasazení a realizace systému řízení a realizace projektů ve společnosti I&C Energo 22.05.2017

Společnost I&C Energo, finální dodavatel systémů kontroly řízení (SKŘ) a elektro systémů (Elektro), vybrala systém pro řízení a realizaci projektů.

VÍCE INFO

Light Weight Design – řešení pro optimalizaci tvaru a hmotnosti 12.04.2017

Společnost Dassault Systemes přichází s nástrojem, který optimalizuje tvar a hmotnost konstrukčních dílů v jednotném prostředí a pokrývá celý proces optimalizace.

VÍCE INFO

DYTRON se stal certifikovaným partnerem Jaguar Land Rover 07.04.2017

Společnost DYTRON splnila akreditační podmínky a stala se centrem pro podporu dodavatelů společnosti Jaguar Land Rover, kteří využívají nástroje 3DEXPERIENCE platformy.

VÍCE INFO

DYTRON – certifikační centrum pro systém CATIA i v roce 2017 14.02.2017

Společnost DYTRON s.r.o. splnila i pro letošní rok podmínky společnosti Dassault Systemes a je nadále autorizovaným certifikačním centrem pro systém CATIA. Zájemcům nabízí certifikaci pro oblast mechanického designu a tvorby ploch v CATIA.

VÍCE INFO

Lepší spolupráce vývoje a výroby a eliminace chyb jsou hlavními přínosy PLM řešení 13.01.2017

Z poslední vlny PLM monitoru, která byla zaměřena na napojení předvýrobních procesů na výrobu v segmentu elektronika/elektrotechnika, vyplynulo, že v podnicích, kde mají zavedené PLM řešení, jsou podstatně spokojenější s předvýrobními procesy.

VÍCE INFO

DYTRON opět partnerem konference Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě 25.10.2016

19.10. proběhl již 13. ročník konference Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě. Společnost DYTRON byla již tradičně partnerem této akce, která je podporována Sdružením automobilového průmyslu v ČR AutoSAP a slovenským ZAP.

VÍCE INFO