• PLM (Product Lifecycle Management)

  PLM je strategický obchodní přístup, který obsahuje konzistentní sadu řešení na podporu společného vytváření, řízení a používání informací o definici produktu ve výrobním podniku či korporaci. PLM zahrnuje a zpracovává informace od konceptu výrobku až do konce jeho životního cyklu, integraci lidí, procesů, podnikových systému a informací.

  PLM (Product Lifecycle Management)
 • Podpora plánování a kontrola kvality (APQP)

  Každý dodavatel automobilového průmyslu nejen na našem trhu, pokud chce být úspěšný a spolupracovat se světovými výrobci osobních automobilů, musí respektovat určitá mezinárodní pravidla a normy plánování kvality při vývoji a zavádění do výroby nových výrobků a dílů. Všeobecně používanou normou v této oblasti je procedura APQP (Advanced Product Quality Planning), která plně popisuje kompletní proces vývojových fází nového výrobku, jeho osvojení a zavedení do sériové výroby a zpracování jeho významných změn.

  Podpora plánování a kontrola kvality (APQP)
 • EXALEAD OnePart

  Exalead OnePart je inovativní a intuitivní rešení, jak urychlit vývoj nových výrobků a zvýšit produktivitu. Exalead OnePart je výkonný vyhledávací nástroj, který pomáhá inženýrům, konstruktérům, manažerům nalézt a opakovaně použít již existující konstrukční komponenty, případně jim velmi usnadňuje rozhodnutí, zda je skutečně nutné navrhnout a vyrobit zcela novou součástku a zatížit tak rozpočet projektu souvisejícími náklady.

  EXALEAD OnePart
 • CATIA V5-6R2014

  V průběhu Q4 / 2014 je naplánován přechod automotive OEM na release CATIA V5-6R2014. Koncern VW, a s ním i jeho dceřiná společnost Škoda Auto a další značky Audi, Porsche, Seat, MAN, ale i další OEM – např. BMW, přeskakují tři již dříve vydané a půjdou do nejnovější V5 release. Tento přechod bude mít podstatný vliv také na tuzemské dodavatele automobilového průmyslu.

  CATIA V5-6R2014
Novinky
28.5.2014

Ve dnech 27.5 (Olomouc), 28.5 (Praha) a 29.5 (Bratislava) se uskutečnily tradiční technické dny společnosti DYTRON pod názvem DYTRON EXPERIENCE FÓRUM. Letos mohli hosté shlédnout celou řadu zajímavých přednášek, které byly poprvé rozděleny do ..

VÍCE INFO
8.5.2014

V průběhu Q4 / 2014 je naplánován přechod automotive OEM na release CATIA V5-6R2014. Koncern VW, a s ním i jeho dceřiná společnost Škoda Auto, půjdou do nejnovější V5 release. Tento přechod bude mít podstatný vliv také na tuzemské dodavatele automobilového průmyslu.

VÍCE INFO
18.4.2014

Dne 18.4.2014 společnost DYTRON s.r.o. úspěšně dovršila proces certifikace normou ISO 9001, která definuje řadu standardizovaných požadavků v oblasti řízení kvality. Certifikace pokrývá zejména oblasti prodeje informačních techologií, odborného poradenství a proces, pokrývající implementaci řešení pro ..

VÍCE INFO
Služby
Implementace PLM/CAD řešení

Firma DYTRON se v oblasti CAD/CAM zabývá prodejem a podporou 3DS systémů pro oblast konstrukce a PLM v různých průmyslových odvětvích.

VÍCE INFO
Servis a prodej výpočetní techniky

Hlavní náplní divize CENTRAL je prodej, instalace a servis výpočetní (PC) a kancelářské techniky, telekomunikačních zařízení a počítačových sítí.

VÍCE INFO
Školení PLM/CAD produktů

Společnost Dytron s.r.o je certifikovaným a zkušeným partnerem společnosti Dassault Systemes pro celou řadu produktů 3DExperience.

VÍCE INFO