• Podpora plánování a kontrola kvality (APQP)

  Každý dodavatel automobilového průmyslu nejen na našem trhu, pokud chce být úspěšný a spolupracovat se světovými výrobci osobních automobilů, musí respektovat určitá mezinárodní pravidla a normy plánování kvality při vývoji a zavádění do výroby nových výrobků a dílů. Všeobecně používanou normou v této oblasti je procedura APQP (Advanced Product Quality Planning), která plně popisuje kompletní proces vývojových fází nového výrobku, jeho osvojení a zavedení do sériové výroby a zpracování jeho významných změn.

  Podpora plánování a kontrola kvality (APQP)
 • EXALEAD OnePart

  Exalead OnePart je inovativní a intuitivní rešení, jak urychlit vývoj nových výrobků a zvýšit produktivitu. Exalead OnePart je výkonný vyhledávací nástroj, který pomáhá inženýrům, konstruktérům, manažerům nalézt a opakovaně použít již existující konstrukční komponenty, případně jim velmi usnadňuje rozhodnutí, zda je skutečně nutné navrhnout a vyrobit zcela novou součástku a zatížit tak rozpočet projektu souvisejícími náklady.

  EXALEAD OnePart
 • CATIA V6

  Platforma CATIA V6 vytvořená firmou Dassault Systemes dá uživatelům konkrétní klíčové hodnoty pro budoucí způsob chápání, sdílení a modelování virtuálních 3D dat, který se označuje jako PLM 2.0. CATIA V6 přináší jednotnou platformu pro všechny PLM procesy, přístupnou komukoliv kdekoliv, zahrnujicí skupiny uživatelů vývoje a výroby, obchodních a koncových uživatelů. CATIA V6 dává inteligentní přístup ke všem IP bez ohledu na to, kde se konkrétní data nachází, to je zajištěno technologií MatrixOne zabudovanou jako základ platformy V6.

  CATIA V6
19.2.2014

V únoru 2014 změnila firma DYTRON s.r.o. sídlo společnosti z adresy "Na Valech" na "Slovanská 928/8", 741 01 Nový Jičín. Nová reprezentativní budova nabízí nejen stabilní zázemí pro společnost, ale především zajišťuje adekvátní prostory pro školení CAD/CAM/PLM systémů, obchodní jednání a také vylepšené parkovací ...

VÍCE INFO
28.1.2014

Dne 28-30.1.2014 se uskutečnil každoroční obchodní „KICKOFF“ pořádaný společností Dassault Systèmes pro její partnery. Do Berlína přijelo na 500 hostů z celé Evropy. Hlavním tématem setkání bylo zhodnocení roku 2013 a vize a plány pro rok 2014. Program byl zaměřen na celou řadu oblastí..

VÍCE INFO
7.1.2014

Dne 7.1.2014 se podařilo dokončit natáčení promo videa o úspěšné implementaci PLM systému ENOVIA V6 ve společnosti Brano Group, a.s. Jednotliví představitelé managementu společnosti popisují v cca 4 minutách potřeby,..

VÍCE INFO
Implementace PLM/CAD řešení

Divize se v oblasti CAD/CAM zabývá prodejem a podporou 3DS systémů pro oblast konstrukce a PLM v různých průmyslových odvětvích.

VÍCE INFO
Servis a prodej výpočetní techniky

Hlavní náplní divize CENTRAL je prodej, instalace a servis výpočetní (PC) a kancelářské techniky, telekomunikačních zařízení a počítačových sítí.

VÍCE INFO
Školení PLM/CAD produktů

Společnost Dytron s.r.o je certifikovaným a zkušeným partnerem společnosti Dassault Systemes pro celou řadu produktů 3DExperience.

VÍCE INFO